Львів – Зоря 2:1

Голи: Шина, 1, Цвек, 31 (авт.) – Луньов, 64

Зоря підійшла до цього матчу у статусі фаворита протистояння. Але щось пішло зовсім не за планом гостей. Вже на першій хвилині матчу нулі на табло розмочили господарі.

Варте уваги Гра в одні ворота: Динамо познущалось над Чорноморцем в УПЛ – відео голів

М'яч прилетів у ноги Ернеста, який в один дотик віддав на вільного Шину. Бразильцю нічого не залишалось, як відправити м'яч у сітку Зорі – 1:0. Несподіваний початок видався для команди Віктора Скрипника. Але на цьому господарі не зупинились.

Вже після екватору першого тайму львів'яни подвоїли свою перевагу на табло. Щоправда, не без допомоги суперника. Ернест майстерно обробив грудьми передачу з флангу та прострілив у воротарський Зорі, але м'яч на шляху зустріч ногу Цвека та від рикошету попрямував у сітку воріт гостей – 2:0 автогол хорватського опорника Зорі.

По перерві гостям потрібно було відігруватись у рахунку. Але ледь не забили господарі. Шина не дотягнувся до м'яча після прострілу від Ременяка.

На 64-й хвилині гостям вдалось забити перший гол у ворота Львова. Луньов наважився на удар із 25 метрів та не прогадав, влучивши точно під поперечину – 2:1. Ільющенков не мав шансів дотягнутись до м'яча після такого ідеального удару.

Гол Луньова: відео

Гості все ніяк не могли відігратись у рахунку, щоб привезти зі Львова бодай одне очко. Натомість могли забити господарі. Політило класно пробив зі штрафного під дальню стійку, але голкіпер Зорі Мацапура став на заваді голу та перевів м'яч на кутовий.

• Львів здобув домашню перемогу над Зорею з рахунком 2:1.
  • Завдяки позитивному результату львів'яни змогли покращити своє місце у таблиці УПЛ – 11 сходинка. Тепер в їх активі 13 очок.
  • Зоря з 29 пунктами продовжує замикати трійку лідерів.