31 серпня 2023 року в іспанського наставника збігає контракт із Українською асоціацією футболу. Після чого УАФ доведеться розпочати пошуки нового головного тренера для жіночої збірної.

Цікаво дізнатись Поки що без легендарної 7-ки Шеви: Мудрик отримав новий культовий номер у Челсі

Кортес: Ми прощаємось із гордістю

Нагадаємо, що у середині листопада 2021 року прихильників українського жіночого футболу сколихнула новина про призначення Луїса Кортеса на посаду наставника жіночої збірної України. Тоді іспанець змінив у цьому кріслі Наталію Зінченко.

Колишній тренер каталонської Барселони, який у сезоні-2020/2021 привів "блаугранас" до перемоги у жіночій Лізі чемпіонів, був готовий виводити український жіночий футбол на новий рівень. Однак повномасштабне вторгнення Росії в Україну зруйнувало усі плани амбітного наставника.

Про свій відхід Кортес повідомив через свій профіль в інстаграмі, у якому попрощався з жіночою збірною та уболівальниками. Іспанець зізнався, що багато чого навчився в українців, які не зламались після того жахливого 24 лютого 2022 року.

Дякуємо всім уболівальникам, які підтримували нас протягом цього часу. Я йду з сумом через те, що не зміг зіграти жодної домашньої гри в Україні, але я впевнений, що рано чи пізно ви зможете заповнити стадіони, підтримуючи свою жіночу команду. І я буду там,
– йдеться у листі Кортеса.


Прощальний лист Луїса Кортеса / Фото з інстаграму наставника