"Ов'єдо" вийшов перед всередині першого тайму, коли Родрі вдало зіграв після розіграшу штрафного, пробивши голкіпера. У протилежних воріт Лунін раз за разом рятував свою команду від пропущеного голу.

Це варто побачити: Шикарний гол українця Маліновського приніс "Аталанті" важку перемогу – відео

Українець продовжив це робити й у другому таймі. Аж поки у його ворота не було призначено пенальті. При цьому призначили його після перегляду відеоповтору, а головний тренер "Ов'єдо" Хав'р Розада з пересердя аж жбурнув пляшку з водою після цього. За це він отримав червону картку.

Пробивати пенальті пішов Ульоа. Лунін вгадав напрям удару, і навіть дотягнувся до м'яча. Але удар був такої сили, що м'яч таки влетів у ворота.

Відеоогляд матчу Райо Вальєкано – Ов'єдо з сейвами Луніна

Матч так і закінчився внічию 1:1. А Лунін був визнаний гравцем матчу. "Ов'єдо" набрав 29 очок. Стільки ж "Альбасете", за який виступає інший українець Роман Зозуля. Однак завдяки кращій різниці забитих-пропущених голів "Ов'єдо" перебуває на рятівному 18-у місці, а "Альбасете" на 19-у.