Травмувався основний воротар "вершкових" Тібо Куртуа, український голкіпер отримав довгоочікуваний шанс і зміг продемонструвати свої найкращі якості. Він виграв конкуренцію у Кепи Аррісабалаги та здобув авторитет серед одноклубників.

Читайте також Лунін почув гучну обіцянку від президента Реала, яка перекреслила майбутнє Кепи в Мадриді

Бажання Луніна втілиться у реальність

Після цього стало гостро питання, що ж робити Луніну, який отримав хорошу пресу в Іспанії, зі своєю кар'єрою надалі. Залишатися в Мадриді й боротися за місце в основі з бельгійцем, який навесні повернеться після пошкодження чи наполягати на трансфері, поки він має чималий попит серед європейських клубів? Чинна угода закінчується 30 червня 2025 року, тож треба визначатися.

Повідомляється, що 25-річний воротар обрав перший варіант. Українець близький до продовження контракту з "королівським клубом". Останніми днями керівництво Реала й Андрій Лунін досягли домовленості щодо продовження контракту ще на три роки.

Українець розуміє, що матиме серйозного конкурента в особі Тібо Куртуа, але готовий до цього, адже відчув нарешті довіру від головного тренера Карло Анчелотті.

Нагадаємо, що в сезоні-2023/2024 Андрій Лунін провів 16 матчів у всіх турнірах за Реал, у яких пропустив 13 голів та 7 разів залишав свої ворота "сухими".