У рамках 37 туру Сегунди "Мірандес" приїхав у гості до "Ов'єдо" Луніна пише 24 канал.

Варто прочитати: Перервав суху серію: Лунін з "Ов'єдо" програв "Нумансії" – відео

Найвища оцінка для українця

Український голкіпер встав у рамку воріт із перших секунд матчу і протягом усього матчу залишив свої ворота недоторканними. За матч він зробив 4 сейви. Загалом у сторону воріт Луніна суперник завдав вісім ударів.

Господарям вдалося здобути перемогу з мінімальним рахунком – 1:0. Єдиний гол на 41-й хвилині з 11-метрової позначки забив Альфредо Ортуно. Українець На 89-й хвилині Лунін отримав жовту картку за затягування часу.

Завдяки цій перемозі клуб Луніна піднявся із зони вильоту Сегунди та посідає 17 місце в турнірній таблиці, у їх активі 44 очки, випереджаючи "Альбасете" Романа Зозулі та "Нумансію".

Для Андрія це п'ятий сухий матч у футболці "Ов'єдо". Від аналітичного порталу Sofascore 21-річний Лунін отримав найвищу оцінку з гравців своєї команди – 7,7.