Луческу: Команда тренується на одному полі з дітьми

Наставник киян оцінив нападника Бенфіки Романа Яремчука. Він наголосив, що форвард португальців є важливим гравцем не тільки у команді суперників, але й у національній команді.

Читайте також Динамо – Бенфіка: онлайн-трансляція матчу кваліфікації Ліги чемпіонів

Луческу розповів про проблеми команди. Він розповів у чому Динамо поступається Бенфіці.

Не можна порівнювати ці матчі та нашу ситуацію. Бенфіка має чудову інфраструктуру, вони мають можливість і фінанси, щоб запрошувати футболістів високого рівня. Нам доведеться битися у поєдинках із ними. Зараз Динамо не має змоги здійснювати трансфери, ми не граємо вдома. Команда тренується на одному полі з дітьми, футболісти мешкають у готелі без своїх сімей,
– сказав тренер.

"Однак, незважаючи на ці складнощі, Динамо досягло дуже хороших результатів у протистояннях з Фенербахче та Штурмом. І ми сподіваємось продовжити виступ у груповому етапі Ліги чемпіонів. Це важливо для України і гравці це відчувають. На наших матчах збирається багато українських уболівальників, матерів із дітьми. Вони хочуть відчути єдність, перебуваючи далеко від України у статусі вимушених біженців. Ми відповідальні перед ними та постараємося подарувати їм позитивні емоції", – наголосив фахівець.

"Індивідуально вони дуже сильні"

Тренер заявив, що у Бенфіки більше можливостей, ніж зараз у Динамо. Однак у футболі можливо все.

"З Бенфікою ми не можемо грати в атакуючий футбол. Вони мають багато швидких кваліфікованих футболістів, які вміють обігравати та створювати вільні зони. Індивідуально вони дуже сильні. Але футбол непередбачуваний і тому такий прекрасний. Перед початком матчу ніколи не можна впевнено сказати, хто вийде переможцем. Бенфіка має перевагу у класі, але Динамо грає серцем", – сказав Луческу.

Луческу неймовірно пишається своєю командою.

Так. Ніхто, окрім нас самих, не може відчути, в якій ситуації ми опинилися. Через що ми проходимо, в яких умовах працюємо і з якими зусиллями утримуємо команду на високому рівні. Але коли гравці виходять на поле, вони перетворюються на справжніх професіоналів і повністю віддаються справі. Тому я вдячний своїм підопічним,
– додав коуч киян.