Чемпіон WBO International в легкій вазі Денис Берінчик проведе наступний бій 20 квітня в Києві. Його суперником стане досвідчений японець Ніхіто Аракава. Поєдинок з японцем буде ще одним кроком Берінчика до чемпіонського бою.

Дивіться також: Не бокс: Володимир Кличко опублікував фото свого небезпечного захоплення

Що очікує Берінчика далі? Якщо він виступить успішно, пройде суперника, то переміститься ближче до вершини рейтингу. Якщо ще один захист проведе проти рейтингового боксера з топ-15, то ми будемо виходити на позицію обов'язкового претендента. Також будемо завойовувати право битися з чемпіоном.

Кожен боксер, який працює з нами отримає свій шанс стати чемпіоном світу. Чи скористається він ним – залежить від нього. Але цей шанс ми обов'язково надамо. Якщо Берінчик стане претендентом на пояс Василя Ломаченка, то це його також буде мотивувати. Кінцева мета будь-якого спортсмена – стати чемпіоном світу. Заради цієї мети боксер проводить більшу частину свого життя в тренувальному залі,
– сказав Красюк.

Наразі свій останній бій Ломаченко провів 12-го квітня й жорстко нокаутував британця Ентоні Кроллу. Наступний поєдинок Ломаченка відбудеться не швидше вересня 2019 року. У бою проти Кролли українець травмував руку. Спочатку була підозра на перелом. Але згодом виявилося, що це лише вивих.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram