Ломаченко на цей бій вийшов у кольорах баскетбольного клубу "Лос-Анджелес Лейкерс" – жовтому та фіолетовому. У такий спосіб українець намагався здобути прихильність місцевих фанів, адже бій відбувався саме у Лос-Анджелесі. І саме за цей клуб ще недавно виступав інший українець – Святослав Михайлюк.

Дивіться: Василь Ломаченко – Ентоні Кролла: відео бою

Окрім того, на халаті Ломаченка був напис Billionaire (мільярдер). У такий спосіб він "потролив" Ентоні Кроллу, який має прізвисько "Мільйон доларів". І саме зі значком долара на трусах боксував британець.

У першому раунді суперники не йшли в атаку – поводилися стримано. А вже у другому раунді Василь Ломаченко почав активніше йти в атаку – багато працював ногами, пересуваючись по рингу. Але пробити захист Кролли не часто вдавалося. Хоча один небезпечний удар таки пройшов.

Вже у третьому раунді в Ломаченка пройшла "трійка", яка закінчилася ударом з лівої. Загалом українець затиснув свого суперника поблизу канатів, повністю контролюючи центр рингу. І ще до кінця раунду просто загнав суперника в кутку. Тож арбітру довелося навіть відраховувати нокдаун. Ломаченко навіть побіг у свій кут, святкуючи перемогу. Але бій таки продовжили.

Читайте також: Ломаченко назвав свого наступного суперника, з яким хоче провести бій

Четвертий раунд – цілком за Ломаченком. Українець з початку кинувся добивати суперника. Кролла тільки й встигав захищатися. Але удар в скроню – і британець опинився обличчям на ринзі. Після падіння в нього було розбите обличчя, і кров пролилася на ринг. Сам Ломаченко зламав руку у цьому моменті.

Ломаченко переміг нокаутом у четвертому раунді. І захистив свої титули чемпіона світу в легкій вазі за версією WBA і WBO.

Варто побачити: Відео найкращих моментів бою Ломаченко – Кролла