Український боксер Василь Ломаченко заявив, що якби тріумфальний бій відбувся 5 років тому, то протистояння для нього було б цікавішим. Окрім цього, боксер додав, що вік зіграв не на користь Гільєрмо Рігондо.

Не в той час влаштували цей бій. Якби це протистояння було років 5 тому, або й раніше, це було б цікавіше, особисто для мене... Вага, як вага. Я думаю, що вік (став причиною поразки Рігондо, – ред.). Всім відомо, хто займається спортом, що швидкість і реакція втрачаються після 30 – 33 років. А тут 37,
– розповів Василь Ломаченко.

За шість раундів Гільєрмо спромігся влучити по Василю лише 15 разів. Сам же отримав 55 точних ударів. Тож "Хайтек" захистив свій титул чемпіона світу WBO у другій напівлегкій вазі і, за інформацією американських ЗМІ, отримав гонорар 1,2 мільйона доларів.

Нагадаємо, що кубинець Гільєрмо Рігондо протримався 6 раундів, а на 7 відмовився виходити, заявивши про травму руки. Вже згодом сам Рігондо визнав: з травмою чи без він не мав що протиставити Ломаченку. На мить зупинки бою українець безапеляційно лідирував у записах всіх трьох суддів.