Захист чемпіонського пояса за версією WBO у другій напівлегкій між Василем Ломаченком і кубинцем Гільєрмо Рігондо завершився достроковою перемогою українця технічним нокаутом. Річ у тім, що кубинець перед сьомим раундом відмовився продовжувати поєдинок.

Читайте також: Ломаченко – Рігондо: текстовий онлайн

Загалом двобій пройшов під диктовку Ломаченка. Натомість Рігондо здебільшого стояв і нічого не міг протиставити українцю, відтак починав діяти дуже брудно та грубо – хапав руки та йшов у клінчі. Рефері Стів Вілліс лише у п’ятому раунді зробив "Шакалу" зауваження, а в шостому забрав у нього очко.


Ломаченко домінував над Рігондо упродовж всього бою

Зауважимо, що Ломаченко спершу діяв не на повну силу, а швидкість почав додавати у четвертому раунді. Натомість кубинець дуже низько нагинався, підставляючи потилицю, відтак бити в голову Василю було не зовсім зручно, але подеколи яскраві серії у нього проходили.

Бій Ломаченко – Рігондо: серія влучних ударів українця

Щоправда, одного разу український спортсмен все ж повівся на провокацію та завдав брудного удару. На щастя, суддя на це відреагував лише зауваженням.

Читайте також: Після бою з Ломаченком Рігондо може втратити все

У підсумку перед початком сьомого раунду Ріго відмовився виходити на ринг, показуючи на ліву руку – це перша поразка кубинця за всю його профі-кар’єру. Чи справді у нього була травма, поки невідомо, але все ж Лома значно переважав свого суперника упродовж всього бою.


Ломаченко тріумфував над Рігондо

Додамо, що ця вікторія може дозволити Ломаченку очолити рейтинг кращих боксерів світу незалежно від вагової категорії.