Захист чемпіонського пояса за версією WBO у другій напівлегкій між Василем Ломаченком і кубинцем Гільєрмо Рігондо завершився достроковою перемогою українця технічним нокаутом. Річ у тім, що кубинець перед сьомим раундом відмовився продовжувати поєдинок.

Читайте також: Ломаченко – Рігондо: текстовий онлайн

Загалом двобій пройшов під диктовку Ломаченка. Натомість Рігондо здебільшого стояв і нічого не міг протиставити українцю, відтак починав діяти дуже брудно та грубо – хапав руки та йшов у клінчі. Рефері Стів Вілліс лише у п’ятому раунді зробив "Шакалу" зауваження, а в шостому забрав у нього очко.

Ломаченко, Рігондо, бокс, Куба, США
Ломаченко домінував над Рігондо упродовж всього бою

Зауважимо, що Ломаченко спершу діяв не на повну силу, а швидкість почав додавати у четвертому раунді. Натомість кубинець дуже низько нагинався, підставляючи потилицю, відтак бити в голову Василю було не зовсім зручно, але подеколи яскраві серії у нього проходили.

Бій Ломаченко – Рігондо: серія влучних ударів українця

Щоправда, одного разу український спортсмен все ж повівся на провокацію та завдав брудного удару. На щастя, суддя на це відреагував лише зауваженням.

Читайте також: Після бою з Ломаченком Рігондо може втратити все

У підсумку перед початком сьомого раунду Ріго відмовився виходити на ринг, показуючи на ліву руку – це перша поразка кубинця за всю його профі-кар’єру. Чи справді у нього була травма, поки невідомо, але все ж Лома значно переважав свого суперника упродовж всього бою.

Ломаченко, Рігондо, бокс, Куба, США
Ломаченко тріумфував над Рігондо

Додамо, що ця вікторія може дозволити Ломаченку очолити рейтинг кращих боксерів світу незалежно від вагової категорії.