Австралієць хотів вийти на ринг проти Ломаченка

Василь Ломеченко міг вийти на ринг проти Джорджа Камбососа вже влітку 2022 року. Проте через повномасштабну війну, яку розв'язала Росія, плани українця змінилися.

Читайте також Бій Камбосос – Ломаченко досі можливий, – промоутер австралійського боксера

Камбосос: Я вибираю лише найбільші бої. Саме з цієї причини я бився з Теофімо Лопесом. Саме з цієї причини я й хотів битися з Ломаченком. Все було зроблено, але завадила війна.І тільки коли зірвався бій із Ломаченком, ми звернулися до Девіна. Він погодився, але хіба він мав інший вибір? Ти ж не мій обов’язковий претендент. Чи все ж таки обов’язковий?

Хейні: Все було не так. Уряд Австралії був готовий виділити гроші тільки на твій бій проти мене чи Ломаченка», – відповів.

Камбосос: Вони були готові виділити гроші лише на Ломаченка.

Хейні: Коли Лома став недоступним, тобі довелося звернутися до мене.

Камбосос: Ні, я міг провести бій з будь-ким, навіть зі сміттярем, але я вибрав тебе. Повторюю, чи ти мій обов’язковий претендент? Якщо ні, то я тебе вибрав і не інакше.

Ломаченко відмовився виїжджати з України

  • Василь Ломаченко став одним із перших, хто повернувся в Україну та став на її захист. Боксер вступив до лав територіальної оборони рідного Білгород-Дніпровського.
  • 34-річному бійцю дозволили виїхати з України заради бою проти Камбососа. Але той відмовився. Мовляв, що не покине рідну країну, поки там триває війна.

Камбосос – Хейні: що відомо про бій

  • Абсолютний чемпіон світу у легкій вазі Джордж Камбосос проведе перший захист своїх титулів. Він вийде на ринг проти американця Девіна Хейні.
  • Чемпіонський двобій відбудеться 4 червня у Мельбурні.
  • Для австралійця це перший захист своїх титулів.
  • Хейні є чемпіоном світу у легкій вазі за версією WBC.