Василь в інстаграмі написав "Господи помилуй нас грішних" та додав відео п'ятихвилинної проповіді. Ще й забезпечив запис геотегом "Православ'я та любов".

Дивіться також Можуть скористатися війною: у Ломаченка хочуть відібрати чемпіонський поєдинок

На відео батюшка розповідає випадок із молодим ієродияконом Миколою (Сахаровим) – священнослужителем Константинопольської православної церкви, схіархімандритом, учнем та біографом Силуана Афонського.

"Я недавно сестрам наводив приклад, коли молодий отець Миколай у Першу світову намагався зрозуміти скорботу, через самого себе, у нього виникав протест до Бога. Здивування. "Господи, стільки страждань, а де ж ти?" І в самий момент ось цієї спокуси , йому з'явився Христос, що висить на хресті, Ісус запитав: "Хіба ти за них розіп'явся?" Ти ж навіть не на фронті. Ти страждаєш лише емоційно”, – розповів на відео священик.

Реакція вболівальників

  • "Де був Бог, коли снаряд залетів до Маріупольського пологового будинку? Діти навіть не встигли дізнатися про вашого бога".
  • "У Маріуполі пологовий будинок обстріляний навмисне, причому тут Бог. Це діяння людини за наказом іншої людини. А батюшка, мені здається, ще й Московського патріархату (можу помилятися)".
  • "Лома, я тебе поважаю, але чи не хочеться тобі піти з Московського патріархату?"

Зазначимо, що Василь Ломаченко раніше доєднався до територіальної оборони свого міста. Боксер захищає Білгород-Дністровський.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!