ЛНЗ Черкаси – Дніпро-1 1:1

Голи: Саліху, 57 – Філіппов, 47

Дебютант УПЛ приймав одного з лідерів сезону-2023/2024. Це була друга очна зустріч суперників у нинішній кампанії та знову команди не змогли визначити сильнішого, пише 24 Канал.

Дніпряни погіршили шанси на чемпіонство

Перший тайм пройшов майже без гольових моментів. Команди на двох нанесли лише один удар у площину воріт, тож він закінчився закономірно сухими 0:0.

Початок же другої 45-хвилинки розпочався зі швидкого гола Дніпра-1. Гості провели атаку лівим флангом, яка завершилася прострілом 18-річного Раміка Гаджиєва на лінію воротарської, де Олександр Філіппов найкраще розібрався у ситуації та забив свій 30-й м'яч в УПЛ.

Утім перевага команди Юрія Максимова трималася лише 10 хвилин. Сергій Горбунов ледь не "привіз" гол, віддавши неточну передачу на воротаря, але все закінчилося кутовим. З нього черкаський колектив і зрівняв рахунок. Хайдін Саліху влучним ударом завершив розіграш стандарту після передачі Арада Бара.

Після цього жодна команда не спромоглася вийти уперед, хоча колектив Олега Дулуба був трішки ближчим до перемоги. У результаті – бойова нічия 1:1.