Лише один український біатлоніст потрапив до залікової зони: Самуельсон знову виграв спринт

2 грудня 2021, 19:11

У шведському Естерсунді розпочався другий етап Кубка світу з біатлону. У спринтерській гонці взяли участь 5 українських спортсменів.

Черговий успіх Швеції

Шведський біатлоніст Себастьян Самуельсон знову здобув блискучу перемогу у спринтерській гонці у Швеції. Навіть одна хиба на вогневому рубежі не завадила йому здобути "золото". Завдяки цьому успіху спортсмен перехопить жовту майку лідера.

До речі Хаузер сенсаційно перемогла у спринті, провал українок в Естерсунді

Подіум зі шведом розділили французи. Емільєн Жаклен завоював срібну нагороду, а його напарник Кантен Фійон-Майє – "бронзову". Їм теж не вдалося "чисто" закрити всі мішені, вони мають по одній не закритій мішені на стрільбі.

Невдала гонка для українців

Капітан чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний продемонстрував найкращий результат серед українців. Він єдиний потрапив до залікової зони, розташувавшись на 23-му місці. Українець відправився на одне штрафне коло після другої стрільби стоячи.

Антон Дудченко опинився на 44-мі місці у фінішному протоколі. Українець зробив по одній хибі на двох вогневих рубежах. На жаль, всі інші представники України опинилися за межами топ-60.

Для Артема Прими, який пропустив перший етап через коронавірус, гонка теж не задалася. Він посів 76-тє місце, припустившися однієї помилки на стрільби.

Тарас Лесюк та Богдан Цимбал розділили 93-тє місце. Проте кількість хиб у них різна. Тарас відправився лише на одне штрафне коло, а Богдан тричі не закрив мішень.