Сергій Кривцов розповів про ставлення маститих футболістів до війни в Україні. Також українець зазначив, про плюси приєднання ексгравців Барселони до американського колективу.

Варте уваги На матчі клубу Кривцова у США розгорнули прапор Росії: демонстративне фото

Гідні свого статусу

Сергій Кривцов, котрий оточений у Інтер Маямі зірковими виконавцями, такими як Ліонель Мессі, Жорді Альба та Серхіо Бускетс, зізнався, що для нього не було великою несподіванкою, що вони можуть прийти до стану "чапель". Діло в тому, що коли українець підписував контракт, то мав інсайд, що Бускетс приєднається до команди невдовзі, а також були розмови про Мессі, хоча Кривцов не був впевнений на 100 відсотків, що це станеться, але все ж сподівався. Захисник зазначив, що для нього велика можливість тренуватися та грати з такими гравцями, які виграли у футболі все, оскільки це дає нагоду вчитися новому та здобувати досвід.

До того ж Кривцов розповів про свою комунікацію із легендарними футболістами. Українець підкреслив, що на жаль для нього, англійською спілкується тільки Бускетс, а Альба та Мессі лиш почали вивчати нову мову. Також Сергій розповів, що зіркові екскаталонці в курсі ситуації, котра відбувається на території нашої держави. Хоча й легендарні виконавці про деталі не ропитували, але їм про все відомо, тому вони співчувають та повністю підтримують Україну. Також захисник розповів і про ставлення тренерів та фанатів до новачків "чапель".

Ніяких "знижок" на тренуваннях їм не роблять ані коучі, ані будь-хто. Скажу більше – окрім стандартних тренувань вони завжди допрацьовують у фітнес-залі, йдуть на відновлюючі процедури. Тож на 100 відсотків можу сказати, що це великі профі своєї справи! Окрім суттєвого покращення результатів з підписанням зіркової трійки до команди також максимально виріс інтерес. Тепер на кожну гру в нас sold out. Багато людей чатують перед базою і під готелями на виїзних матчах. Всі вважають Мессі – найбільш величним футболістом в історії та хочуть його побачити хоча б через скло автобусу або готелю,
– сказав Кривцов.

Відзначимо, що після приходу Мессі в команду Інтер ще жодного разу не поступився, вигравши 10 поєдинків та одного разу розписавши мирову. Аргентинець встиг відзначитись в футболці "чапель" 11 голами, а також 5 асистами. Ба більше, багаторазовий володар "Золотого м'яча" уже встиг завоювати свій перший трофей у американському колективі.