Лише за підсумками серії пенальті Аргентина змогла пробитись в 1/2 фіналу Мундіалю у Катарі. Ліонель Мессі відзначився із двох пенальті. Спершу Лео реалізував 11-метровий на 73-й хвилині, забивши рахунок 0:2 на користь своєї команди. А вже у серії пенальті нападник ПСЖ не схибив, забившив перший гол Аргентини у цій футбольній фортуні.

До теми Мессі продовжує боротьбу: Аргентина вийшла у півфінал у найбільш яскравому матчі ЧС-2022 – відео

Несподівана відсутність Лео

Основний та додатковий час матчу закінчився з рахунком 2:2, а серія пенальті – 3:4 на користь аргентинців.

Після поєдинку на тріумфаторів зустрічі чекало відновлювальне тренування. Однак його чомусь пропустив Мессі, який відіграв проти Нідерландів усі 120 хвилин.

Наразі невідома причина такої відсутності Лео у тренувальному процесі команди.

Наступний матч підопічні Ліонеля Скалоні зіграють 13 грудня. У півфіналі ЧС-2022 аргентинці зустрінуться з Хорватією, яка сенсаційно вибила з Мундіалю Бразилію, але також за підсумками серії пенальті.