Жодна букмекерська контора не прогнозує перемогу "Шахтарю" у цьому матчі. Всі віддають перевагу "Ліону", який гратиме вдома. Хоча і при порожніх трибунах.

Читайте також: "Шахтар" зіграє матч Ліги чемпіонів при пустих трибунах: подробиці

Так, експерти з William Hill на перемогу "Шахтаря" виставили коефіцієнт 4,00. Варто додати, що це найнижчий показник серед усіх букмекерів. На перемогу французької команди коефіцієнт 1,83. Нічия у матчі оцінена в 3,80.

4,30 – такий коефіцієнт виставили на перемогу "Шахтаря" в PariMatch. Щодо перемоги "Ліону", то тут коефіцієнт 1,84. На те, що команди зіграють у нічию коефіцієнт 3,85.

Ті ж 4,30 на перемогу "Шахтаря" дає і "Фаворит спорт". І на перемогу "Ліону" в них теж 1,84, як і у попередніх букмекерів. От тільки нічия в них має показник 3,80.

Читайте також: "Шахтар" відправився на матч Ліги чемпіонів проти "Ліону"

Найвищий коефіцієнт на перемогу "Шахтаря" у Marathon bet – 4,45. При цьому що на "Ліон" майже як і у решти – 1,85. На нічию тут приймають з коефіцієнтом 3,84.

Нагадаємо, що матч "Ліон" – "Шахтар" відбудеться у вівторок, 2 жовтня. Початок матчу о 22:00. У стартовій грі Ліги чемпіонів "гірники" зіграли вдома у нічию з "Хоффенхаймом" 2:2.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24