Головний санітарний лікар міста Люцерн раніше дозволив місцевій команді ФК "Люцерн" зіграти поєдинок, незважаючи на випадок COVID-19 в клубі. Про це повідомили у фейсбуці представники української діаспори в Швейцарії.

До слова Ставилися, як до прокажених, – менеджер "жовто-синіх" про перебування збірної в Швейцарії

Решті футболістам клубу було наказано пройти додаткові тести 6 листопада – при цьому, їм дозволили провести повноцінне тренування вранці.

Пізніше гравцям навіть дозволили провести матч з ФК "Цюріх" – в цей же день у останніх в команді були виявлені два підтверджених випадки COVID-19.

"Ця спірна і досить заплутана ситуація, на відміну від випадку зі збірною України, не викликала заперечень у Департаменту охорони здоров'я та соціальної політики Люцерна і зважилася швидко", – повідомляє українська громада.

В діаспорі зазначили, що після кількох позитивних тестів на коронавірус у складі збірної України лікар наказав помістити всю українську делегацію на карантин.

"Інформація зі швейцарських ЗМІ сколихнула всю українську громаду. Спочатку у вівторок кантональний лікар Люцерну відправив всю українську футбольну делегацію в готель Radisson Blu Luzern на карантин, після того як декілька гравців були позитивно протестовані на коронавірус. Але вже за декілька днів стало відомо, що результати тестування всієї української делегації були негативними", – йдеться у дописі.

Перенесення матчу Швейцарія – Україна: що відомо

  • Поєдинок між Україною та Швейцарією не відбувся 17 листопада. Українську команду відправили на карантин через спалах коронавірусу.
  • Напередодні стало відомо, що три гравці збірної України здали позитивні тести. Йдеться про Руслана Маліновського, Сергія Кривцова і Жуніора Мораеса. Примітно, що Кривцов і Мораес вже перехворіли коронавірусів місяцем раніше.
  • Після прильоту до Швейцарії в складі збірної України опинилися вже шість позитивних тестів серед гравців – стало відомо про COVID у Макаренка, Соболя та Різника.