Лікар донецького клубу Вадим Попов розповів про стан футболістів, які продовжують перебувати у лазареті команди. За його словами, найменші проблеми вже у Коноплі. Вже за день – два Юхим повернеться до загальної групи команди.

Цікаво дізнатись Розклади по групах Ліги чемпіонів перед останнім туром: хто може вийти в плей-офф

Попов: Страшний у лапках

Цікаво, що фланговий захисник полетів із командою у Варшаву на матч Ліги чемпіонів. Також Ігор Йовічевіч взяв із собою Олександра Зубкова, який отримав пошкодження у попередньому поєдинку проти Олександрії (2:2).

Вже давно у лазареті "гірників" перебуває Віктор Корнієнко, якого переслідують травми. Також через пошкодження не зіграє забивний новачок Шахтаря Мар'ян Швед. Попов розповів про "страшний діагноз" вихованця львівських Карпат.

У Шведа такий страшний діагноз як пубалгія. Страшний в лапках. Він не дуже страшний, але потребує досить тривалої реабілітації,
– сказав лікар Шахтаря.

Відзначимо, що 2 листопада Шахтар зустрінеться з Лейпцигом, де визначиться учасник плей-офф Ліги чемпіонів. Донеччанам потрібно перемагати, щоб продовжити боротьбу у найпрестижнішому єврокубковому турнірі.

Адже підопічні Йовічевіча вже гарантували собі вихід у плей-офф Ліги Європи, посідаючи наразі 3-тє місце у групі. Відставання від німецького суперника складає якраз 3 бали.