Голи: Зайнутдінов, 64, Томасов, 90+1

Андерлехт – Динамо (Загреб) 0:2
Голи:Харовіч, 19 (пен), Гояк, 68
Вилучення: Враньєш, 46 – Теофіль-Катрін, 90+3

Українець Євген Макаренко провів на полі весь матч, а його клуб програв вдома. При цьому бельгійці другий тайм провели у меншомті.

Вилучення: Зека, 90+3 (Копенгаген)
Нереалізований пеенальті: Камано, 45+4 (Бордо)

Вилучення: Юмлу, 82 (Аксіхар)

Це міг бути матч, у якому один проти одного зіграють два українці – Валерій Лучкевич зі "Стандарта" проти Євгена Селезньова з "Аксіхара". Але на поле вийшов лише нападник турецького клубу, Лучкевич не потрапив навіть до заявки на матч. Щодо Селезньова, то результативними діями він не відзначився, а на 80-ій хвилині був замінений. У підсумку його команда програла.

Спартак (Москва) – Вільяреал 3:3
Голи: Зе Луїш, 34 (пен), 82, Мельгарехо, 85 – Екамбі, 13, Форнальс, 49, Касорла, 90+6 (пен)

Сарпсборг 08 – Генк 3:1
Голи: Мортенсен, 6, 63, Захаріассен, 54 – Троссард, 49

Ще один матч, участь у якому прийняв українець Руслан Малиновський. Півзахисник вийшов у старті, але був замінений на 66-ій хвилині, коли його команда програвала 3:1. Матч так і закінчився на користь "Сарпсборга".

Рейнджерс – Рапід 3:1
Голи: Мореломс, 44, 90+4, Таверньє, 84 (пен) – Беріша, 42

Айнтрахт – Лаціо 4:1
Голи: да Коста, 4, 90+4, Костіч, 28, Йовіч, 52 – Пароло, 23
Вилучення: Баста, 45+3, Корреа, 58 (Лаціо)

Відеоогляд матчу Айнтрахт – Лаціо

Аполлон – Марсель 2:2
Голи: Марковіч, 74, Селая, 90+1 – Пайє, 50, Луїс Густаво, 67

Мальме – Бешикташ 2:0
Голи: Еркін, 53 (авт), Розенберг, 76 (пен)

Краснодар – Севілья 2:1
Голи: Перейра, 72, Окріашвілі, 88 – Каборе, 43 (авт)

Перемогу російському клубу над одним із фаворитів Ліги Європи приніс грузин Торніке Окріашвілі. У 2011-2014 роках він виступав в Україні. Перебуваючи на контракті у донецького "Шахтаря", за гірників півзахисник так і не зіграв. Натомість грав у "Маріуполі" (тоді ще "Іллічівці") та одеському "Чорноморці". За ці команди гравець виступав на правах оренди.

БАТЕ – ПАОК 1:4
Голи: Креспо, 61 (авт) – Прійовіч, 6, Жаба, 11, 14, Пелкас, 73

Двоє українських гравців ПАОКа на матч проти БАТЕ відправилися. Але за грою споглядали з лави запасних. Ні захисник Євген Хачеріді, ні півзахисник Євген Шахов у цей вечір на поле так і не вийшли.