У першому випадку відзначився Циганков. Буяльський дав пас між захисників на хід Морозюку точно по центру воріт, у отсанній вже перед голкіпером віддав пас праворуч на Циганкова. Віктор ж пробивав вже у падінні. захисник намагався йому завадити, але не зумів, ще один гравець "Яблонца" не встиг вибити м'яч з лінії воріт.

Читайте також: УЄФА зняв крутий ролик про футболіста "Динамо" Віктора Циганкова: відео

Другий гол у матчі забив Денис Гармаш. Отримавши пас перед штрафним майданчиком, півзахисник довго думав, кому віддати пас. Але у кінцевому результаті вирішив пробити сам. М'яч полетів у дальній кут воріт Груби.

Пропустило ж "Динамо" після розіграшу кутового. Захисники не вгледіли за Говоркою, і той в дотик пробив з лету у кут воріт Бойка після подачі з кутового.

А вже у другому таймі "Яблонец" зрівняв рахунок. Все розпочалося з атаки "Динамо". Але замість того, щоб пробивати по воротах, послідував пас на Піваріча, який помилився. Після того, як у хорватського захисника відібрали м'яч, пройшла швидка контратака, яка і закінчилася голом у виконані Травніка. М'яч у ворота залітав вже від... Піваріча. захисник намагався у стрибку вибити м'яч, та не зумів.

Відео огляд матчу "Яблонец" – "Динамо"