Продаж квитків стартує 5 березня на квитковому порталі UEFA.com. Прийом заявок триватиме до 15:00 12 березня.

Уболівальникам фіналістів і нейтральній публіці виділена велика частина квитків на вирішальний матч, який пройде 30 травня в Стамбулі на "Олімпійському стадіоні Ататюрка" і почнеться о 22:00 за місцевим часом.

До теми Стартував продаж квитків на фінал Ліги Європи в Гданську: ціна та як купити

Місткість стадіону на фіналі складе 72 000 осіб. Нейтральним уболівальникам з усього світу виділено 6 тисяч квитків, які надійдуть у продаж на UEFA.com. Уболівальникам фіналістів дістануться 40 тисяч квитків (по 20 тисяч на команду).

Вартість квитків:

Категорія 4: 70 євро
Категорія 3: 180 євро
Категорія 2: 450 євро
Категорія 1: 600 євро

Квитки для людей з інвалідністю доступні за ціною 70 євро (квиток категорії 4 + безкоштовний квиток для супроводжуючої особи).

Важлива інформація

  • Квитки для широкої публіки на UEFA.com не продаються у порядку живої черги. Долю квитків визначить жеребкування, яке відбудеться після закінчення прийому заявок.
  • Одна фізична особа може подати заявку не більше ніж на два квитки. Всі квитки будуть персоналізовані, а претенденти повинні залишити на квитковому порталі свої особисті дані.
  • До кінця березня вони будуть проінформовані про долю своїх заявок за допомогою електронної пошти.
  • Крім того, до 12 березня вболівальники можуть подавати заявки на квитки на фінал Ліги Європи УЄФА у Гданську (Польща). Пропозиція включає в себе абсолютно новий тип квитка Flexi-Final, який підійде тим уболівальникам, які мають намір відвідати фінал тільки в разі виходу туди своєї команди.