Динамо – Брюгге 3:3 (3:4 за сумою двох матчів)
Голи: Буяльський, 6, Шепелєв, 50, Мехеле, 90+3 (авт.) – Делі, 38, Вормер, 88, Опенда, 90+5
Вилучення: Бурда, 82 – Тау, 84

Утретє поспіль не змогло подолати кваліфікацію "Динамо". Кияни після поразки на виїзді з рахунком 1:0, зіграли проти бельгійців внічию вдома 3:3. "Динамо" продовжить єврокубковий сезон у Лізі Європи.

Як це було: "Динамо" зіграло внічию з "Брюгге" та вилетіло з Ліги чемпіонів: відео

Карабах – АПОЕЛ 0:2 (2:3 за сумою двох матчів)
Голи:
Де Вінченті, 34 (пен.), Матіч, 68
Вилучення: Річард, 90+4 (Карабах)

Першим учасником плей-офф Ліги чемпіонів став кіпрський АПОЕЛ. Після поразки вдома з рахунком 2:1 кіпріоти зуміли перемогти "Карабах" на виїзді. Гості забили по голу в кожному з таймів, зберегли свої ворота "сухими", чого виявилося достатньо, щоб подолати третій відбірковий етап.

Русенборг – Марібор 3:1 (6:2 за сумою двох матчів)
Голи:
Содерлунд, 53, Кондрасен, 61, 81 – Пожег, 45+2

Впевнено в наступний раунд пройшов норвезький клуб "Русенборг". "Маленькі тролі" обіграли словенський "Марібор" за сумою двох матчів з рахунком 6:2.

Ференцварош – Динамо (Загреб) 0:4 (1:5 за сумою двох матчів)
Голи:
Адемі, 16, Петковіч, 47, Ольмо, 55, Гояк, 79
Вилучення: Сівік, 69 (Ференцварош)
Нереалізований пенальті: Петковіч, 89 (Динамо Загреб)

Не зумів подолати сито кваліфікації угорський "Ференцварош", який очолює українець Сергій Ребров. "Фраді" вдома розгромно програли загребському "Динамо".

Порту – Краснодар 2:3 (3:3 за сумою двох матчів, прохід "Краснодара")
Голи: Зе Луїш, 57, Діаз, 76 – Вілена, 3, Сулеймонов, 13, 34

Неочікуваний результат матчу у Португалії. "Порту" мінімально переміг у першому матчі на виїзді. Але вдома "горів" 0:3 вже до 34-ї хвилини. Два голи у другому таймі не врятували "драконів" від поразки та вильоту з Ліги чемпіонів.

Селтік – ЧФК Клуж 3:4 (4:5 за сумою двох матчів)
Голи: Форрест, 51, Едуард, 61, Крісті, 76 – Дяк, 27, Омрані, 74 (пен), 80, Цукудян, 90+7

Український півзахисник Мар'ян Швед цього сезону не зіграє у Лізі чемпіонів. Його "Селтік" неочікувано поступився румунському "Клужу" вдома. Сам українець не потрапив навіть до заявки на матч.

Олімпіакос – Башакшехір 2:0 (3:0 за сумою двох матчів)
Голи: Семеду, 55, Вальбуена, 78 (пен)

ЛАСК – Базель 3:1 (5:2 за сумою двох матчів)
Голи: Ранфтль, 59, Гойгінгер, 89, Рагуц, 90+4 – Адемі, 80

Саме з переможцем цієї пари мало зіграти "Динамо" у випадку проходу "Брюгге". Та тепер у плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів між собою зіграють австрійський ЛАСК та бельгійська команда. І один з них виступить на груповому етапі ЛЧ.

Аякс – ПАОК 3:2 (5:4 за сумою двох матчів)
Голи: Тадіч, 43 (пен), 85 (пен), Тальяфіко, 79 – Бісевар, 23, 90+4
Нереалізований пенальті: Тадіч, 32

Ще один футбольний трилер зіграли в Амстердамі. У цьому матчі Тадіч тричі пробивав пенальті, але реалізував лише два. У підсумку "Аякс" переміг та пройшов у наступний раунд.

Копенгаген – Црвена Звезда 1:1, пен. 6:7, (2:2 за сумою двох матчів, прохід "Црвени Звезди")
Голи: Н'Доє, 45 – Боак'є, 17
Вилучення: Мас, 112 – Мілуновіч, 54

Аж одинадцять ударів у післяматчевій серії знадобилося кожній з команд, щоб визначити переможця пари. Матч закінчився внічию 1:1, як і попередня гра. Тож все вирішувалося у "післяматчевій лотереї". І тут успіх був на стороні гостей. При цьому Вінд першим бив і забив, а вже на другому колі саме його промах став вирішальним.