У торішньому розіграші Ліги конференцій Фіорентина пробилася у фінал, але у вирішальному матчі поступилася англійському Вест Хему (1:2). У сезоні 2023/24 "пурпурові" вдруге поспіль зуміли пройти весь турнірний шлях та отримали черговий шанс завоювати трофей, пише 24 Канал.

Хто зіграє у фіналі Ліги конференцій

8 та 9 травня відбулися матчі-відповіді півфіналу Ліги конференцій: Брюгге у домашньому матчі приймав Фіорентину, а Олімпіакос зустрічався з Астон Віллою.

Брюгге – Фіорентина 1:1 (перший матч 2:3)

Голи: Де Кейпер, 20 – Бельтран, 85 (пен.)

У першому поєдинку глядачі побачили п'ять забитих голів. Гольова перестрілка завершилася з рахунком 3:2 на користь "фіалок". Такий результат залишав непогані шанси для Брюгге поборотися за вихід у фінал.

У матчі-відповіді господарі швидко відкрили рахунок. Результативним ударом відзначився захисник Де Кейпер. Однак на більше "чорно-сині" не спромоглися". А за п'ять хвилин до завершення основного часу Фіорентина отримала право на одинадцятиметровий. Вирок судді чітко виконав Бельтран.

Цей результат дозволив Фіорентині вдруге поспіль вийти у фінал Ліги конференцій.

Відеоогляд матчу Брюгге – Фіорентина

Олімпіакос – Астон Вілла 2:0

Гол: Ель-Каабі, 10, 81

Справжньою сенсацією завершилося протистояння Астон Вілли та Олімпіакоса. Фаворитом двобою вважалася англійська команда. Однак результат першого матчу став холодним душем для команди Унаї Емері. Пірейський Олімпіакос на виїзді переміг "левів" з рахунком 4:2.

У матчі-відповіді підопічним Емері потрібно було ліквідовувати гандикап. Однак поєдинок знову пішов не за сценарієм іспанського тренера. На 10-й хвилині марокканський форвард Олімпіакоса Ель-Каабі відкрив рахунок у зустрічі.

За 9 хвилин до завершення основного часу марокканець оформив дубль та остаточно поховав шанси "Астон Вілли" на фінал.

Представник Греції став другим фіналістом Ліги конференцій.

Відеоогляд матчу Олімпіакос – Астон Вілла

Третій переможець Ліги конференцій визначиться 29 травня. Фіорентина та Олімпіакос зіграють в Афінах на стадіоні "Святої Софії". Тріумфатор кваліфікується до групового турніру Ліги Європи сезону 2024/25.