Гості з Техасу на чолі із Дірком Новіцкі з перевагою в 1 двоочковий кидок виграли першу чверть. Однак, далі господарі "Стейплс Центру" переконливо перехопили ініціативу. На 15 очок впродовж однієї лише другої 12-хвилинки напрацював Браянт. Тож, на велику перерву лосанджелесці йшли, перебуваючи вже на 9 пунктів попереду.

У другій половині Кобі довів персональний доробок до 36-ти очок і таки став топ-снайпером матчу. Втім, це не завадило "Далласу" на рівних із суперниками провести третю чверть, і таки здійснити камбек в заключній частині протистояння.

"Маверікс" куди ефективніше заграли під власним щитом, і водночас продовжували виводити на ударні позиції свого лідера. Дірк Новіцкі закинув 28 очок, та крім цього, відзначився т13-ма підбираннями у захисті. Врешті-решт, вже "Даллас" переважав опонентів 2 очками за кілька секунд до фінальної сирени.

В останню мить з-за дуги все ж встиг кинути Браянт. Та з “хепі-ендом” для "Лейкерс" цього разу не склалось. 96:94 на користь "Далласа". У іншому поєдинку дня "Атланта" на виїзді спромоглась переграти "Чикаго".