Невдалий старт українок

23 травня у Великій Британії відбувались фінали 16 дисциплін, однією з яких були жіночі стрибки у висоту. Саме у цьому виді легкої атлетики в українських фанатів є найбільші надії на медалі.

Цікаво прочитати Олімпійська надія України: ексклюзив із найкращою стрибункою у висоту у світі Ярославою Магучіх

Відразу дві стрибунки у висоту повинні були представляти Україну – Юлія Левченко та Ярослава Магучіх. Але перед самим стартом змагань стало відомо, що Ярослави того вечора ми у секторі не побачимо. Левченко сама захищала честь нашої команди.

Як виступила Левченко

Левченко вперше вийшла у сектор на міжнародному турнірі за два з половиною місяці. Однак показати високий результат українці не вдалось. Юлія ледь вже не провалилась на висоті 1.80, взявши з останньої спроби. А от планка на 1.8 метри їй далась з першої.

Вже у наступному стрибку Юлія підійняла планку на 1.88, але дві спроби були невдалими. Тому вирішила на останній спробі підняти її на висоту 1.91, але знову помилилась. Левченко завершила виступ з висотою 1.84 метри та розташувалась на далекій 9-й позиції.

• Такий старт сезону є найгіршим у кар'єрі Левченко за останніх три роки. Востаннє вона посідала таке місце ще на чемпіонаті Європи у Берліні (2018 рік).

Перемогу здобула польська стрибунка Каміла Ліцвінко, яка використала менше спроб, ніж її суперниця з Великої Британії.

Трійка призерок

1. Каміла Ліцвінко (Польща) – 1.91 метри
  2. Емілі Бортвік (Велика Британія) – 1.91 метри
  3. Лейк Морган (Велика Британія) – 1.88 метри

До цього турніру Магучіх вже здобула одну нагороду. У Дессау (Німеччина) 19-річна легкоатлетка показала другий результат, поступившись своїй землячці Ірині Геращенко. На цьому старті висота обох українок склала 1.92 метри.