"Зоря" розгромно програла "Лестеру" у Лізі Європи: відео

22 жовтня 2020, 23:50

Луганська "Зоря" невдало стартувала у Лізі Європи сезону-2020/2021. Українська команда на виїзді поступилася англійському "Лестеру".

Лестер – Зоря 3:0

Голи: Меддісон, 29, Барнс, 45, Іхеаначо, 67

Рекомендуємо: Ліга Європи: результати матчів та відео голів 22 жовтня

Хід матчу

Перший напівмомент у матчі створила "Зоря", повідомляє 24 канал. Юрченко змістився з лівого флангу та завдав дальнього удару. М'яч пролетів вище воріт англійців.

На 11-й хвилині гострий момент виник біля воріт "Зорі". Шевченко невдало перервав простріл, але все ж ліквідував загрозу й гравці "Лестера" не встигли скористатися помилкою голкіпера.

На 22-й хвилині "Зоря" вибухнула вбивчим моментом. Луньов прострілив з правого флангу на Кабаєва, який опинився майже на побаченні зі Шмайхелем. Владислав пробив у падінні, але голкіпер відбив його удар.

Через 7 хвилин "Лестер" провів результативну атаку. Барнс завдав дальнього удару й луганців врятував каркас воріт. На підбиранні першим був Іхеаначо, який у падінні віддав передачу на Меддісона й той переправив м'яч у ворота.

На 37-й хвилині "лисиці" були близькі, щоб подвоїти перевагу. Іхеаначо віддав передачу на хід Барнсу, який виграв забіг у двох центрбеків "Зорі" та завершив атаку ударом. На щастя, Шевченко парирував його постріл.

Через чотири хвилини Шмайхель міг подарувати "Зорі" гол. Данський голкіпер невдало виніс м'яч та влучив у Юрченка. Після цього м'яч потрапив до Іванісені, який намагався перекинути голкіпера. На жаль, Дмитро не влучив у порожні ворота.

Ще один моменту "Зорі" був буквально через хвилину. Хомченовський класно подав з лівого флангу у штрафний, але Луньов не дотягнувся до м'яча.

Активність "Зорі" наприкінці тайму не була винагороджена. Натомість "Лестер" оформив гол у роздягальню. Іхеаначо приборкав м'яч перед штрафним і закрив його корпусом.

Після цього форвард розвернувся та віддав Барнсу на хід. Гравці "Зорі" чомусь не чинили опору Барнсу, який спокійно вийшов на побачення з Шевченком та принизливо перекинув голкіпера – 2:0.

Після перерви "Зоря" продовжила володіти м'ячем, однак гострих моментів біля воріт "лисиць" не було. Натомість англійці були близькі до голу на 56-й хвилині.

Фофана небезпечно пробив після подачі з кутового, але м'яч пролетів повз ворота Шевченка. У середині тайму команди обмінялися дальніми ударами. Постріл Кочергіна взяв Шмайхель, а Меддісон пробив вище воріт Шевченка.

На 67-й хвилині "Зоря", на жаль, допомогла "лисицям" збільшити перевагу. Іванісеня невдало віддав пас у власний штрафний, де м'яч перехопив Іхеаначо. Далі все було питанням техніки, яка цього вечора не підводила нападника "Лестера" – 3:0.

Третій забитий гол не зупинив "Лестер", який продовжував атакувати та створив ще декілька гострих моментів. До честі "Зорі" слід сказати, що луганська команда не здавалася.

Однак більше голів у матчі не було. 3:0 – "Лестер" впевнено переміг "Зорю".

Лестер – Зоря: відеоогляд матчу

Наступний матч "Зоря" у Лізі Європи проведе 29-го жовтня. У Запоріжжі луганці зустрінуться з португальською "Брагою".