Потужний старт від українок

Анна Рижикова вдруге поспіль підіймається на п'єдестал на Діамантовій лізі цього року. На минулому етапі у Флоренції (Італія) теж фінішувала другою. А от для Вікторії Ткачук це виступ став дебютним у сезоні.

Дякую вам, – перемога України надихнула легкоатлетку Левченко на результат перед Олімпіадою

Вже з перших метрів дистанції лідерство у дисципліні біг на 400 метрів з бар'єрами захопила фаворитка змагань з Нідерландів Фемке Бол. Легкоатлетка продемонструвала чудовий час та перемогла із часом 53.33 секунди – особистий рекорд. До цього найкращий час, який вона показувала, був 53.44.

А от трійку призерок замкнула Вікторія Ткачук. Класний перший старт від 26-річної бігунки з України. Її результат 54.62 секунди. Щоб повторити особистий найкращий результат у кар'єрі не вистачило якихось дві секунди (54.62). Якщо боротьба за "золото" була вирішена ще на початку дистанції, то суперечка між українками за "срібло" була до останніх метрів дисципліни. Лише на фінішних 100 метрах Рижикова додала і вирвала друге місце у землячки.