Тріумф українок

26-річна легкоатлетка взяла участь у меморіалі Йозефа Одложила. Вікторія Ткачук не лише змогла підійнятись на найвищу сходинку, а й відібратись на Олімпіаду у Токіо.

Досвідчена українка виконала у бігу на 400 метрів з бар'єрами олімпійський норматив. Наша спортсменка подолала дистанцію за 55,11. А час, який дозволяє потрапити на Олімпійські ігри – 55,4. Про свій успішний виступ Ткачук повідомила в інстаграмі.

Вона стала другою серед українських легкоатлеток на цій дистанції, яка відібралась на Олімпіаду. Першою серед наших дівчат стала 31-річна Анна Рижикова.

На чеській землі виступала ще одна українка Марина Миколенко, яка показала найкращий час сезону та посіла третє місце – 57,62 секунди.

Квиток у Токіо! Нарешті! Офіційно!,
– написала Ткачук.

• Починаючи з 2013 року Ткачук ставала неодноразовою переможницею та призеркою національних змагань. У 2015 році стала бронзовою призеркою командного чемпіонату Європи в Чебоксарах і того ж року взяла участь у чемпіонаті світу в Китаї. Наступного року Вікторія представила Україну на Літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро (Бразилія).