Переможний гол у дебютному матчі

Ягеллонія 3 квітня приймала Заглембє та до 88-ї хвилини мінімально поступалась у рахунку гостям (0:1). Господарі видали яскраву кінцівку поєдинку, яка дозволила вирвати перемогу, повідомляє 24 канал.

Варто побачити Знадобилось дві хвилини: Тете забив переможний гол у дебютному матчі за Ліон

Безпосередньо доєднався до звитяги Ягеллонії футболіст Дніпра-1 Марк Гуаль. Іспанський форвард, який виступає за польський клуб на правах оренди, вивів господарів уперед аж на восьмій компенсованій до основного часу хвилині.

Заглембє не вдалось вдало вийти з оборони. М'яч на фланзі підхопив Гуаль, красиво хитнув опікуна, змістився ближче до центру та прошив сітку воріт гостей.

На руці Гуаля була синьо-жовта пов'язка, яку він зняв та поцілував під час святкування. Іспанський футболіст присвятив взяття воріт Україні, яка дає гідну відсіч окупантам.

Відео голу Гуаля

Легіонер Дніпра-1 забив свій перший м'яч вже у дебютному матчі за польський клуб.

Ягеллонія здобула домашню перемогу з рахунком 3:2. Після звитяги нова команда Гуаля із 33 очками йде 12-ю.

• Нагадаємо, що Гуаль підписав контракт із Дніпром-1 у березні 2022-го, але через початок війни в Україні, так і не встиг зіграти жодного матчу в УПЛ.
  • Його угода з українським клубом розрахована до 30 червня 2024 року.