Дебют мрії

Ліон та Анже видали яскравий матч із п'ятьма голами. Все йшло до того, що команди розпишуть мирову. Але на 80-й хвилині господарі вийшли уперед, повідомляє 24 канал.

Дивіться також У Росії вдруге перервали трансляцію матчу через українську символіку: промовисте відео

У центрі уваги опинився орендований у Шахтаря бразилець Тете. Футболіст з'явився на полі на 78-й хвилині, а вже через дві хвилини забив переможний гол Ліона. Правий вінгер взяв на себе ініціативу, отримав м'яч у штрафному суперника та красивим обвідним ударом прошив сітку воріт Анже.

Тете вдалось відзначитись у дебютному матчі за французький клуб. Бразилець не лише забив свій перший гол у складі Ліона, а й приніс команді вольову перемогу – 3:2.

З приходом Тете клуб йшов 10-м у таблиці Ліги 1. Ця звитяга дозволила Ліону підійнятись на одну позицію – 9-те місце. В активі нового клубу Тете є 45 очок.