Відзнака для нападника Динамо

Гра нападника Динамо Жерсона Родрігеса приємно здивувала не лише вболівальників, а й футбольних експертів. Футболіст забив два голи у двох зустрічах поспіль за національну команду.

Цікаво побачити Як Динамо забило найкурйозніший гол в історії без участі у гольовій атаці: відео

Спершу люксембуржець на 85-й хвилині відзначився у воротах Ірландії. Родрігес перехопив м'яч у боротьбі з опікуном та завдав потужного дальнього удару у кут воріт. Результативний постріл форварда приніс збірній мінімальну перемогу.

Вже у наступному поєдинку проти Португалії, де саме команда Кріштіану Роналду була фаворитом, Жерсон своїм голом шокував португальців. Родрігес відгукнувся на передачу у штрафному португальців та головою пробив у дальній кут воріт. Такого початку матчу точно не очікували гості. До слова, у цій зустрічі Люксембург не зумів святкувати перемогу. У другому таймі португальці перевернули все з ніг на голову та вирвали звитягу 1:3.

• Така класна гра Жерсона не могла не привернути увагу. Після таких березневих матчів у Групі А лідирує Португалія – 7 очок, а от збірна Люксембургу з 3 пунктами йде третьою.
  • У цьому сезоні Родрігес провів у всіх турнірах 29 поєдинків, у яких забив 5 голів та віддав одну результативну передачу.