24-річний футболіст, який наразі з київським клубом готується до другої частини сезону у Туреччині, зробив відверте зізнання щодо війни. Беніто запевнив, що не на часі покидати Динамо у такий складний для клубу та України час. Тому залишився у команді.

Варто прочитати Це наслідки кремлівської пропаганди, – Зозуля відповів на образи у його бік від фанатів Путіна

Беніто: Я плакав, коли почалась війна

Після того, що Росія зробила 24 лютого 2022 року, Беніто заявив, що ніколи у житті більше не поїде грати чи жити у ворожу країну.

Відзначимо, що на момент повномасштабного вторгнення в Україну у Києві перебувала дружина футболіста.

Я плакав, коли почалася війна, та бачив, що відбувається в Україні. Моя дружина весь цей час перебувала у Києві. Чи зможу поїхати до Росії після цього? Ні. Мені дзвонив Яя Туре, я сказав, що залишусь тут. Друзі та родичі теж не розуміють, чому я повернувся в Україну і не покинув її через війну. Я з вами! І ми маємо бути разом. Саме час показати Динамо, чого я вартий,
– сказав Беніто.

Також легіонер Динамо порівняв український народ із російським. Беніто зауважив, що у країні-окупанта люди кардинально інші та гірші за менталітетом. А те, що росіяни роблять після 24 лютого лише підтверджує їх звірський характер.

Як можна порівнювати українців та росіян? Ви добрі, усміхнені, позитивні люди. Вони холодні та черстві. Те, що їхні солдати вбивають і ґвалтують мирних жителів, вкотре це доводить,
– відповів футболіст киян.

Беніто був одним із тих нечисельних легіонерів, який не покинув український клуб після початку повномасштабної війни в Україні.

Що відомо про Беніто

  • 24-рінчий нігерійський футболіст, який виступає на позиції лівого вінгера. Пограв у Росії, Україні, Білорусі, Молдові та Узбекистані.
  • У січні 2020 року перебрався у київське Динамо із російського Тамбова. Однак не зміг закріпитись у "біло-синіх" та вирушив в оренду у донецький Олімпік.
  • У серпні 2021-го знову відправився в оренду, але цього разу вже за кордон у хорватську Горіцу, де пограв майже рік та провів лише 5 матчів. У більшості із поєдинків, або сидів на лаві запасних, або взагалі не потрапляв у заявку.
  • Наприкінці червня 2022 року повернувся у київський клуб.