Маркевич: Хочеться почути від вас слова підтримки та допомоги

71-річний тренер зауважив, що війна триває в Україні вже восьмий рік, але наприкінці лютого 2022 року життя українців повністю змінилось через повномасштабне вторгнення Росії. Мирон Маркевич розповів, що "русскій мір" приніс в Україну руйнування міст та загибель дітей.

Варто прочитати Луческу визнав, що його слова про спорт поза політикою щодо Росії неправильні

Колишній наставник Металіста та Дніпра звернувся до своїх колег "по цеху". Маркевич закликав своїх колишніх суперників на футбольному полі допомогти Україні.

Я пам'ятаю 2015 рік, після фіналу Ліги Європи, коли я був на семінарі у штаб-квартирі УЄФА, і мав нагоду зустрітись з вами: з Аллегрі, Фергюсоном, Клоппом, Венгером та багатьма іншими тренерами. Я закликаю вас допомогти нам, тому що ви люди дуже відомі у світі. Хочеться почути від вас слова підтримки та допомоги,
– сказав Мирона Маркевич.

Легендарний український тренер доєднався до створення фонду "Рух за майбутнє", який буде допомагати дітям, які постраждали від війни.

Тренерська кар'єра Мирона Маркевича

  • За свою багату кар'єру тренував цілий ряд українських клубів. Найбільші досягнення здобув на чолі Карпат, Металіста та Дніпра.
  • Останньою командою був львівський Рух, де він підпрацьовував помічником з червня по серпень 2020-го.
  • Маркевич неодноразово заявляв, що готовий повернутись до тренерської кар'єри, але наразі перебуває без клубу.