Ледь не тріснула голова: хокеїсти НХЛ зіткнулися на шалених швидкостях – вражаюче відео

14 листопада 2021, 19:00

Поєдинок регулярного чемпіонату НХЛ між Детройтом та Монреалем ледь не закінчився трагедією для гравців обох команд. Унаслідок болісного зіткнення воротар Монреаля Джейк Аллен не зміг продовжити матч.

У хокеїста підозра на струс мозку

Моторошний інцидент стався на 20-й хвилині першого періоду. Капітану "Ред Вінгз" Ділану Ларкіну вдався чудовий прорив до воріт Монреаля.

Дивіться також У Росії діти-хокеїсти влаштували масову бійку перед грою: відео

Коли лідер Детройта хотів завдати удар, його штовхнув захисник Монреаля Джефф Пітрі. Ларкін відразу втратив координацію та на шаленій швидкості влетів у ворота Джейка Аллена.

Від удару в голкіпера Монреаля злетів шолом. Через травму воротар не зміг продовжити поєдинок. Є підозра, що в Аллена струс мозку. Натомість Ларкін продовжив гру.

До уваги. Поєдинок у рамках НХЛ завершився важкою перемогою Детройта з рахунком 3:2 Ларкін оформив дві шайби у ворота Монреаля. "Ред Вінгз" забили всі голи після того, як Аллен покинув воротарську позицію у Монреалі.