Навіть класна результативна передача Руслана Маліновському не допомогла Аталанті уникнути поразки 2:1. Усі голи були забиті у першому таймі, автором єдиного м'яча бергамівського клубу став Дуван Сапата.

До теми Маліновський відзначився крутим асистом в Серії А, який не врятував Аталанту від поразки: відео

Результативна дія українця

Український півзахисник розпочав поєдинок у стартовому складі та провів на полі 80 хвилин. Замість нього у гру вступив Расмус Гойлунд.

Статистичний портал WhoScored високо оцінив гру Маліновського. Руслан став одним із найкращих гравців Аталанти у матчі проти Лечче – 7.5 бала. Таку ж оцінку отримали ще два футболісти клубу з Бергамо – Едерсон та Надір Зортея.

Найкращим футболістом зустрічі у складі обох команд став Мортен Дуе Г'юлманд – 7.9.

Лечче – Аталанта: оцінки за гру
Лечче – Аталанта: оцінки за гру / Скриншот із WhoScored

• Аталанта після поразки посідає 5-те місце, маючи у своєму активі 27 очок. Стільки ж в Інтера та Лаціо, які йдуть на 4-му та 3-му місцях.
  • Лечче з 12 пунктами розташовується на 16-й сходинці серед 20 клубів.