Дебютний асист у новому сезоні

Вже на старті матчу рахунок став 0:1 на користь Бордо. Решта голів були забиті у другому таймі. На 56-й хвилині Лаваль зрівняв цифри на табло 1:1, повідомляє 24 канал.

Вже через 13 хвилин Бордо вдруге за поєдинок повів у рахунку 1:2. Безпосередню участь у створенні голу взяв українець Данило Ігнатенко. Півзахисник дотепно не став подавати верхом із кутового, а низом віддав у центр штрафного майданчика. На цю передачу відгукнувся Альберт Еліс, який записав своє прізвище на табло стадіону Лаваля.

Відео асисту Ігнатенка та голу Бордо

• Бордо після 10 турів лідирує у турнірній таблиці другої за силою ліги Франції, маючи у своєму активі 20 очок. Така ж кількість балів у другого Ам'єна.