Два періоди вирішальної серії Західної конференції команди провели без голів. І от лише в третьому заявку на перемогу зробили чинні володарі Кубка Гагаріна.

Олексій Цвєтков вивів уперед "Динамо" вдалим кидком під самісіньку штангу. На порятунок у господарів льоду залишалось менше 12-ти хвилин і з завданням-мінімумом армійці впорались. Найкращий бомбардир цьогорічного плей-оф Віктор Тихонов "підірвав" місцеві трибуни, перевівши гру в овертайм.

Ніхто не хотів залишати майданчик переможеним, і у підсумку довелось відіграти відразу 2 додаткові періоди. Аж допоки на 98-мій хвилині двобою той таки Тихонов не оформив дубль, а з ним - і статус головного героя матчу. 2:1 на користь СКА. Втім, у серії з рахунком 3:2 лідирує "Динамо".

СКА - "Динамо" 2 (серія: 2):1 (серія: 3).