Збірна України була представлена в "індивідуалці" у повному складі: Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Дар'я Блашко, Олена Білосюк та Любов Кип'яченкова. Проте кількість не завжди приносить якість, пише 24 канал.

Провальний виступ українок

Першою з українок розпочала гонку Юлія Джима. Біатлоністка реально претендувала на потрапляння у топ-15, але дві хиби на третій стрільбі відкинули Юлію за межи тридцятки. У підсумку Джима зайняла лише 37-ме місце. Відразу за Джимою фінішувала Анастасія Меркушина (38-ю), яка теж не закрила дві мішені.

Найкращий результат серед українок продемонструвала Олена Білосюк. 36-річна біатлоністка чисто відстрілялася на чотирьох вогневих рубежах, але поступалася суперницям у швидкості. Тож на фініші Олена була 32-ю.

Не потрапили у залікову зону Дар'я Блашко та Любов Кип'яченкова. Дар'я (54 місце) з одним промахом на фініші програла переможниці шість хвилин, а Любов допустила 4 хиби і фінішувала лише 72-ю.

Золота медаль "індивідуалці" в Естерсунді дісталися італійці Доротеї Вірер. Вона випередила свою співвітчизницю Лізу Вітоцці на 25,5 секунд. "Бронза" дісталася німкені Деніз Геррманн-Вік.