Фіаско для Кубка націй: Україна не виправдала сподівань в останній чоловічій естафеті сезону

8 березня 2024, 23:00

В американському Солт-Лейк-Сіті в межах восьмого етапу Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча естафета. Збірна України посіла 9 місце.

8 березня в американському Солт-Лейк-Сіті чоловічою естафетою розпочався восьмий етап Кубка світу з біатлону. У гонці взяла участь 21 команда, в тому числі й збірна України, пише 24 Канал.

Україна де-факто втратила шанси зберегти квоту

Честь України захищали Артем Прима, Дмитро Підручний, Віталій Мандзин та Антон Дудченко. На екваторі гонки, після етапів Прими та Підручного, "синьо-жовті" посідали друге місце та претендували на медалі, однак друга частина гонки склалася значно гірше.

На третьому етапі Віталій Мандзин настріляв коло штрафу під час роботи на вогневому рубежі з положення стоячи. Як підсумок, Дудченко на заключному відрізку гонки боровся лише за потрапляння до топ-10, що йому вдалося – українець фінішував дев'ятим.

Важливо. Вище за Україну фінішувала Фінляндія, яка є нашим прямим конкурентом у Кубку націй. Після цієї гонки шанси "синьо-жовтих" зберегти квоту в 5 біатлоністів на спринти та індивідуальні гонки наступного сезону вкрай малі – відставання збільшилося до понад 200 очок.

Виграли останню чоловічу естафету сезону, незважаючи на три кола штрафу, норвежці. Також на п'єдестал пошани забігли італійці та німці.