Збірну України у чоловічій гонці переслідування представляли три біатлоністи – Артем Прима, Антон Дудченко і Богдан Цимбал, які пройшли відбір у спринті.

До теми Прогрес очевидний: двоє українців потрапили у топ-30 в спринті в Ансі

Як виступили українці

Першим з українців стартував Артем Прима. Українець розпочав гонку з 18-го місця, з відставанням 1:35,4 хвилини. Артем ідеально відстреляв три вогневі рубежі, піднявшись на п'яте місце по ходу гонки.

Лише на останньому вогневому рубежі Прима допустив однієї хиби і після штрафного кола опустився на восьме місце. У підсумку 35-річний біатлоніст фінішував 10-м, відігравши вісім сходинок.

Це найкращий результат збірної України цього сезону на рівні Кубка світу в особистих гонках.

До топ-35 потрапили ще два українські біатлоністи. Антон Дудченко, який стартував з 28-го місця, втратив три позиції і фінішував 31-м. А Богдан Цимбал відіграв дев'ять, піднявшись на 35-ту сходинку. Варто відзначити стрільбу Богдана, який допустив лише одного промаху.

Переможцем чоловічого персьюту став норвежець Штурла Легрейд. Срібло і бронза у його співвітчизників – Ветле Шостад Крістіансена та Йоганнеса Бьо.