17 грудня у швейцарському Ленцергайде чоловічою гонкою з масовим стартом завершилася програма третього етапу Кубка світу з біатлону. У гонці взяли участь 30 найкращих біатлоністів світу, пише 24 Канал.

Другу гонку поспіль всі медалі виграли норвежці

Єдиний представник України у масстарті Дмитро Підручний зробив у сумі три промахи та фінішував 26-м. Капітан збірної України програв призерам майже три хвилини.

Весь п'єдестал пошани зайняли норвезькі біатлоністи, які другу гонку поспіль не залишають суперникам шансів. Брати Бьо разом піднялися на п'єдестал пошани: Йоганнес на першу сходинку, а Тар'єй на третю. Срібним призером став Йоганнес Дале-Шевдаль.

Йоганнес-Тінґнес Бьо не закрив на вогневих рубежах одразу дві мішені, на відміну від інших двох призерів, однак на дистанції він показав значно вищу швидкість ходом.