У п'ятницю, 1 березня, поновився розіграш Кубка світу з біатлону. На старт жіночої індивідуальної гонки вийшли чотири українки, повідомляє 24 Канал.

Невдалий виступ українок

Найкращий результат серед наших спортсменок продемонструвала Анастасія Меркушина. На чотирьох вогневих рубежах вона допустила два промахи. Анастасія була 10-ю за скорострільністю серед усіх учасників "індивідуалки". Проте ходом українка поступалася суперницям. У підсумку Меркушина фінішувала 33-ю.

Три інші представниці України опинилися поза топ-40. Анна Кривонос завершила гонку на 59-му місці (три промахи), Христина Дмитренко фінішувала 62-ю, а Ірина Петренко – 63-ю.

Переможницею жіночої індивідуальної гонки стала Інгрід Тандреволл з Норвегії. На 28,8 секунди відстала срібна призерка Ельвіра Еберг зі Швеції. "Бронза" дісталася норвежці Іді Лієн.