У неділю, 7 січня, в німецькому Обергофі відбулася класична чоловіча естафета. На старт гонки вийшла 21 команда, пише 24 Канал.

Не той результат, на який розраховували

Збірна України заявила на естафету четвірку біатлоністів у складі: Артема Прими, Дмитра Підручного, Антона Дудченка та Віталія Мандзина. 20-річний Мандзин, який дебютував у цій дисципліні на рівні Кубка світу, замінив Артема Тищенка.

Стартер збірної України Артем Прима завершив свій етап без промахів, використавши 3 додаткові патрони. Українець передав естафету п'ятим, з відставанням 52,5 секунди від лідера.

Дмитро Підручний не зумів зберегти місце в п'ятірці. Капітан збірної України допустив 1 промах та використав 4 додаткові набої. Свій етап Дмитро завершив 9-м.

Провальним виявився виступ Антона Дудченка. 27-річний біатлоніст на стійці заробив два кола штрафу, а загалом використав 6 додаткових патронів. Естафету Мандзину Дудченко передав 14-м.

Віталій зумів покращити результат нашої команди, піднявши з 14-го на 13-те місце. Втім, потрапити в 10-ку нашій команді не вдалося. Зазначимо, що з 21 команди естафетну гонку завершили 14.

Переможцем чоловічої естафети стала збірна Норвегії, яка захопила лідерство на другому етапі. Норвежці виступали у складі: Ендре Стремсгейм, Штурла Легрейд, Тар'єй Бьо та Йоганнес Бьо. Другими завершили естафету німецькі біатлоністи, а третіми фінішували італійці.