25-річний біатлоніст вийшов на старт під 38-м бібом та із відставанням від лідера у 2 хвилини та 23 секунди. Антон Дудченко вдруге поспіль зумів зробити солідний стрибок у порівнянні з результатом у спринті, пише 24 канал.

Лише один українець у гонці

Розпочав українець гонку із нуля на лежці, але вже на другому вогневому рубежі допустився прикрої однієї хиби. На наступних двох стрільба Дудченко відчув дежавю, вибивши дев'ять із десяти мішеней на двох вогневих рубежах.

Дудченко зумів фінішувати у топ-25, показавши 23-й результат. Український біатлоніст підійнявся на 15 сходинок, якщо порівнювати зі спринтом. Ще одна гарна гонка переслідування від Антона.

Інший українець Тарас Лесюк пропустив гонку через хворобу.

Цікаво, що трійка призерів гонки переслідування є ідентичною з п'єдесталом у спринті. Але двоє біатлоністів змінились позиціями. "Золотий дубль" повторив Йоганнес-Тінгес Бьо, який теж допустив на чотирьох вогневих рубежах дві хиби та фінішував першим.

Друге місце теж за норвежцем Стурлою Легрейдом, який у спринті був третім. Трійку лідерів замкнув представник Франції Емільєн Жаклен, який стартував із другого місця.