Якщо у попередньому матчі проти Металіста криворізький клуб святкував мінімальну перемогу 0:1, то у цьому поєдинку перемогти не вдалось. Металіст 1925 був не по зубах Кривбасу, пише 24 канал.

Цікаво прочитати "Леви" сильніші за Прикарпаття: Карпати курйозно дві хвилини грали з 12 футболістами

Забив, але у власні ворота

Вже у стартовій 10-хвилинці рахунок у зустрічі став 0:1 на користь харків'ян. Не обійшлось без допомоги суперника. Габелок виконав подачу у штрафний господарів, першим на м'ячі був нападник криворізького клубу Дебелко. Роман головою спрямував м'яч прямісінько у дев'ятку воріт. Цей гол міг би претендувати на м'яч туру, якби він не був забитий у власні ворота.

Крутезний автогол від форварда Кривбаса.

Відео курйозного автогола Дебелка

Борячук наприкінці першого тайму ударом у ближній кут подвоїв перевагу харківської команди.

На жаль, команда Вернидуба, яка вперше зіграла домашній матч УПЛ-2022/2023 у рідному Кривому Розі, поступилась супернику 0:2.

• Кривбас продовжує перебувати біля підвалин турнірної таблиці УПЛ – 13-те місце та 12 очок.
  • Металіст 1925 із 17 балами йде восьмим.