Більше лікується, ніж грає

19-річний лівий вінгер отримав травму в 1/8 фіналу Кубка Іспанії проти Атлетіка Більбао. Ансу Фаті має два варіанти, як відновитись від пошкодження – операція або консервативне лікування.

Цікаво Еріксен погодив контракт із клубом АПЛ, – журналіст

Футболіст Барселона вирішив не лягати під хірургічний ніж. Саме так він зможе зменшити час свого відновлення до двох місяців. Однак таке рішення не надто розділяються лікарі каталонців та головний тренер Хаві.

Якщо каталонському клубу вдасться переконати Фаті полетіти у Фінляндію та зробити операцію. У такому випадку його відновлення триватиме від 4-х до 6-ти місяців.

Як Фаті знову травмувався

Ансу Фаті розпочав кубковий матч із лави запасних, з'явившись на полі на 61-й хвилині. Але навіть не зміг дограти матч до його закінчення. На 96-й хвилині талановитий нападник покинув поле через рецидив травми.

Пошкодження гравець отримав навіть не у моменті боротьби. Проблеми зі здоров'ям виникли в Ансу під час прискорення.

Нагадаємо, що у цьому матчі Барселона за підсумками двох таймів та овертаймів програла Атлетіку Більбао 3:2.

• Перед цим поєдинком іспанець два з половиною місяці заліковував травму.
  • У сезоні-2021/2022 Фаті відіграв за Барселону 10 матчів, у яких забив 5 голів та зробив один асист.