"Крижані Вовки" – "Кременчук" 1:9 (1:3, 0:2, 0:4)
Шайби: 0: 1 Шиманський (Тютченко, Красильніков), 4:42. 1:1 Забулонов (Н. Дворник, Мікульчик), 5:30. 1:2 Зайцев (Кисельов, Фурса), 13:55. 1:3 Кисельов (Зайцев, Фурса), 17:16. 1:4 Тютченко (Красильніков, Толстушко), 29:56. 1:5 Кисельов (Зайцев, Толстушко – більш.), 32:19. 1:6 Савченко (Ворона), 41:52. 1: 7 Зайцев (Кисельов, Фурса), 47:42. 1:8 Тютченко (Красильніков, Шиманський), 48:37. 1:9 Савченко (Ворона, Бєльський), 49:16

Перший період кременчужан почали дуже впевнено і відразу змогли пробити Микиту Глотова, але вже через хвилину Руслан Забулонов зрівняв рахунок на табло. Рівними цифри протрималися аж до кінця періоду, коли "містяни" змогли зламати оборону противника і ще двічі відзначитися у воротах киян.

У другій двадцятихвилинці господарі майданчика змогли стримувати натиск команди Олександра Савицького тільки перші 10 хвилин, а далі кременчужани закинули у ворота Микити Глотова ще дві шайби, встановивши рахунок 1:5 на свою користь.

Третій період тільки затвердив лідерство гостей - кременчужани, здавалося, повністю заволоділи ігровою перевагою і довели рахунок в поєдинку до розгромного, відзначившись у воротах "Крижаних Вовків" ще чотири рази. Для киян же шайба Руслана Забулонова в першому періоді так і залишилася єдиною в цій зустрічі.

Завдяки цій перемозі "Кременчук" зберіг друге місце в турнірній таблиці, відстаючи всього на два очки від "Дніпра".