Після початку повномасштабного вторгнення Росії Олександр Усик продемонстрував свою відданість Україні. Боксер зі світовим ім'ям за кожної нагоди нагадує про війну та допомагає захисникам нашої держави.

Читайте також Усик вперше зустрівся із новонародженою донькою: фото зворушливого моменту

Усик подорослішав та став мудрішим

На думку Олександра Красюка, Усик завжди був патріотом України. А скандальну фразу про "Крим – Божий" свого часу підхопили медіа, які неправильно зрозуміли її зміст.

"Яким Усик був тоді, і те, яким він є зараз – це одна й та сама людина. Його світогляд не змінився. Просто тоді його клювали. 1+1 як почали ту історію про Крим і на ній хайпували.

Я то Усика з 2013 року знаю, я ж знаю його реальні погляди. Звичайно, можна говорити без кінця. У нас публіка така, що ти можеш 100 років робити лише благо, один раз зробиш таке, що можна трактувати і так, і так – тебе вже і в хвіст, і в гриву будуть, аж іскри летітимуть. Така наша ментальність. В цьому наша і слабкість, і сила. Слабкість в тому, що не розуміємо, про що говоримо, а сила в тому, що всі єднаємось, роблячи одну справу.

Не змінився Усик. Неправильно… Він змінився, він подорослішав, став мудрим, але вектор, в якому він мислив, жодним чином не змінився", – розповів Красюк.

Політична трансформація Усика

  • Нагадаємо, що одразу після анексії Криму Усик заявив, що "Крим – це Україна. Однак згодом на чемпіона зробили ставку промосковськи сили, скориставшись релігійністю боксера.
  • Перед війною медійність Олександра Усика у своїх цілях розкручували на медведчуківських каналах. Під час інтерв'ю колишній регіоналці Олені Бондаренко Усик промовив свою скандальну фразу, що "Крим – Божий". Її в першу чергу підхопили російські пропагандисти, які повторювали мантру, що "нє всьо так однозначно".
  • Після повномасштабного вторгнення ці горе-політики повтікали з України. На щастя, Олександр Усик зумів зробити правильні висновки зі своїх попередніх заяв та вчинків. Однак той же Василь Ломаченко все ще залишається під впливом "руского міра".