Ковентрі – Манчестер Юнайтед 3:3 (пен. 2:4)

Голи: Сіммс, 71, О'Хар, 79, Райт, 90+5 – Мактоміней, 23, Магуайр, 45+1, Бруну Фернандеш, 58

Неймовірний за емоціями матч подарували вболівальникам півфіналісти Кубка Англії. Представник Чемпіоншипу Ковентрі був за крок від сенсації, пише 24 Канал.

Божевілля на "Вемблі"

Суперники зустрічалися на стадіоні "Вемблі" у Лондоні. Вже в першому таймі підопічні тен Хага зробили комфортну різницю в рахунку.

На 23-й хвилині матчу Мактоміней забив перший гол у ворота Ковентрі після пасу Діогу Далота. Перед самим свистком на перерву Магуайр головою замкнув передачу з кутового та довів перевагу до 2:0.

На початку другого тайму Бруну Фернандеш зробив рахунок розгромним. Здавалося, що гру зроблено. Проте іншої думки були гравці Ковентрі.

Представник другого дивізіону зумів відігратися за 20 хвилин. Голи забивали: Сіммс (71), О'Хар (79) та Хаджі Райт, який зрівняв рахунок на 5-й компенсованій хвилині.

Ковентрі міг святкувати перемогу за підсумком матчу, але наприкінці другого овертайму суддя не зарахував гол через офсайд.

Фіналіста Кубка Англії визначила серія пенальті. Футбольна фортуна посміхнулася "червоним дияволам", які були точніші у пробитті одинадцятиметрових.

Таким чином, у фіналі Кубка Англії Манчестер Юнайтед зіграє проти Манчестер Сіті. Поєдинок відбудеться 25 травня на "Вемблі".